Новини будівництва ЖК «Причал 8» січень 2022

ПРИЧАЛ 8

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Причал 8» (адреса: вул. Канальна, 8) виконуються роботи:

Будинок №1 - В секції №1, 2, 3, 4 На 98% завершено влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем. Секція №3 - Раді повідомити, що завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи, оздоблення місць загального користування та спецприміщень, монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК. Секція №4 - Завершені роботи по монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Також завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи. Секція №5 - Тривають роботи з влаштування фасадів (98%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Наближаються до завершення роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи виконані на 95%. Секції №6, 7 - Завершено влаштування моноліту та цегляної кладки. Тривають роботи з монтажу ліфтів, розпочато оздоблювальні роботи та роботи з прокладання внутрішньо інженерних мереж. Віконні системи повністю змонтовані. Ведуться роботи з влаштування фасадів.

Будинок №2 - Секція №8 На 95% виконано влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі. Продовжується влаштування монолітного каркаса. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Цегляна кладка в підвальній частині виконана, 2,3,5,6 поверхи – виконані, виконується цегляна кладка 4-го, 7, 8 та поверхів. Секція №9 - Завершується влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі (95%). Триває влаштування монолітного каркасу (рівень 19 поверху). Продовжуються роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів, виконано на рівні 18-го поверху. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Виконується цегляна кладка в підвальній частині, 2, 3, 5, 6 поверхи – виконано, 4, 7, 8, 9 – тривають роботи. Секція №10 - Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Тривають роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів 16-18 поверхів. Влаштування монолітного каркасу ведеться на рівні 19 поверху. Цегляна кладка у підвальній частині виконана, 2,3,4,5,6 поверхи – виконані, 7, 8, 9 поверхи – тривають роботи.

ПРИЧАЛ 8

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Причал 8» на території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - вул. Канальна, 8. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - ОсокоркиПозняки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 31167 грн/м² ~ 1133 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1184650 грн ~ от $ 43078.ПОВЕРХОВІСТЬ - 20,22,24; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.