Новини будівництва ЖК Q-SMART жовтень 2022

ЖК Q-SMART

Як повідомили СтройОбзор у компанії Edelburg Development на об'єкті ЖК Q-SMART виконуються роботи:

  • Перший будинок (1-2 секції) - В обох секціях виконано монтаж вікон і балконних огорож, виконані всі фасадні роботи. Також виконано армопояс фронтону. Наразі ведуться підготовчі роботи для облаштування покрівлі. У Секції 1 завершились роботи з розведення інженерних мереж і виконана стяжка підлоги з 3-го до 6-го поверху включно. У Секції 2 виконані роботи з розведення інженерних мереж і виконана заливка стяжки підлоги з 4-го до 6-го поверху.
  • Другий будинок (3 секція) - Звершуються фасадні роботи. Виконано роботи з розведення інженерних мереж з 3-го до 6-го поверху. Розпочались підготовчі роботи для заливки стяжки підлоги. Завершено облаштування приміщення, в якому буде розташована котельня.
  • Третій будинок (4-5 секції) - У Секції 4 завершено скління квартир, монтаж балконних огорож і утеплення фасаду. У Секції 5 будівельники продовжують виконувати фасадні роботи. В другому і третьому будинках підготовдений армопояс фронтону.

ЖК Q-SMART

Ми будемо й надалі докладати максимум зусиль, щоб пришвидшити будівництво і хочемо просити вас поставитись з розумінням і продовжити сплачувати платежі по розтермінуванню.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Q-SMART. ЗАБУДОВНИК - Edelburg Development. АДРЕСА - ул. Оноре де Бальзака, 11. РАЙОН- Деснянський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - стоянка, підземна.