Новини будівництва ЖК RIVERDALE квітень 2023

RIVERDALE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Perfect Group на об'єкті ЖК RIVERDALE виконані роботи:

  • Змонтований третій баштовий кран, будівельні задачі якого стосуються безпосереднього зведення 1-ї секції, 1-го будинку.
  • Підготовчі роботи для зведення будинку №4, що буде збудований вздовж вул. В. Брожка.
  • Геодезичні роботи та розпочати підготовчі роботи з влаштування випробувальних паль наступних секцій.
  • Будинок №8 - Секція 1: роботи на рівні 3-го поверху повністю завершені. 2-3 секції: бетонування на рівні арки, зведення комерційних приміщень та першого житлового поверху завершено. Секція 4: роботи на рівні 6-го поверху виконані на 100%.
  • Будинок №1 - монолітні роботи на рівні підвалу завершені: вертикальні конструкції та плити перекриття виконані на 100% в 1-й секції. Активно відбувається заготівля арматури для створення армокаркасу майбутнього 1-го поверху. Наступні кроки - це монолітні роботи на рівні комерційної нерухомості та початок монолітних робіт зі зведення елементів житлових приміщення.

RIVERDALE

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК RIVERDALE. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - просп. Голосіївський, 6. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Деміївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКУВАННЯ - підземна.