Новини будівництва ЖК Святобор Park Resort березень 2024

Святобор Park Resort

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One Development на об'єкті ЖК «Святобор Park Resort» активно будуються ще 2 будинки у нових 6 та 7 чергах:

  • 6 черга - В секції 4 завершені роботи з бетонування плити перекриття п’ятого поверху та встановлено арматуру для зведення 6 поверху. В секції 3 завершено будівництво 4 поверху. Розпочато встановлення опалубки для залиття плити перекриття 5 поверху.
  • 7 черга - В 3 секції вже встановлено опалубку та все підготовлено для залиття бетону 12 поверху. В 2 секції також встановлено опалубку та завершені підготовчі роботи для залиття бетону 11 поверху (підлога 12 поверху). В 1 секції завершено монтаж опалубки для залиття плити перекриття 11 поверху. Завершено роботи з цегляної кладки в секціях 1 та 2 на 5 поверсі.

Святобор Park Resort

Довідка СтройОбзор: Новобудова  ЖК  Святобір Park Resort  забудовник  City One development  АДРЕСА -  вул. Верховинна, 28 . РАЙОН -  Солом'янський . МЕТРО -  Житомирська . Святошин . КЛАС-  бізнес. ПОВЕРХНІ - 12, 18, 26; 5 будинків. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.