Новини будівництва ЖК "Terracotta" серпень 2022

ЖК "Terracotta"

Як повідомили СтройОбзор у компанії Perfect Group на об'єкті ЖК Terracotta будівництво відновлено! Актуальний стан будівництва:

  • У всіх будинках : закінчений монтаж "енергетичних колодців". Між будинками та в дворі завершується прокладання кабельної каналізації. Трансформатори закуплені, їх встановлення - наступний етап, що почнеться менше ніж через тиждень. Влаштування території над колодцями - виконане на 100%.
  • Завершуються фасадні роботи на обох рівнях паркінгу, а також роботи з оздоблення на в'їзді та виїзді з паркінгу. Виконується опорядження майбутньої трансформаторної, згідно з протоколом усуваються незначні недоліки зовнішнього вигляду. Окрім цього, тривають роботи з утеплення мінеральною ватою.
  • Виконується прокладка мереж з водопостачання та водовідведення (каналізація). Роботи розпочаті від місця головного з'єднання з міським водоканалом і далі будуть виконуватися підключення кожного з будинків. Зливова каналізація буде виконане пізніше, у зв'язку з необхідність виконання робіт на проїжджій частині доріг. В першу чергу по вул. Чернігівській.
  • З вересня місяця розпочнуться роботи з влаштування благоустрою, зокрема: підготовки та укладання елементів ФЕМ. Завершення виконання благоустрою та озеленення території планується до кінця осені.
  • В будинку №1 по 7 поверх завершене укладання керамічної плитки.
  • В будинках№4,3,2 встановленні перила на основних та відкритих (незадимлюваних) сходах.
  • За межами території виконуються роботи для прокладання зовнішніх енергетичних мереж.

ЖК Terracotta

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Terracotta. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА- вул. Чернігівська 8. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - ВирлицяБориспільська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 21, 24, 27; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.