Новини будівництва ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» липень 2021

ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» липень 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, тривають будівельні роботи.

Зокрема, вже на 40% збудований монолітний каркас будинку. Крім того, на 35% змонтовані сходові марші та майданчики.

Разом з тим, мулярі активно працюють над зведенням стін. Наразі кладку зовнішніх стін завершено на 10%, внутрішніх стін та перегородок – на 20%.

Довідка СтройОбзор: ЖК «Вежа на Ломоносова» – це проєкт від BudCapital, що передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорткласу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка. АДРЕСА - вул. Ломоносова, 33/43. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 34861 грн/м² ~ 1242 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1414600 грн ~ від $ 50431. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.