Новини будівництва ЖК Wellspring серпень 2023

Wellspring

Як повідомили СтройОбзору у компанії  Edelburg Development  на будмайданчику  житлового кварталу Wellspring  продовжуються роботи:

  • Перший пусковий комплекс - Встановлення та підключення індивідуальних газових котлів виконано на 100%. Також на 100% виконано роботи з встановлення вузлів обліку ХВП (холодного водопостачання), вузлів обліку електроенергії і вузлів обліку природнього газу. Завершуються роботи з оздоблення МЗК (місць загального користування): Секція 2 - 95%, Секція 1 і Секція 3 - 100%. Оздоблення вхідних груп у всіх 3-х секціях виконано на 95%. Роботи з благоустрою прилеглої території, вздовж вулиці О.Вишні, 1 виконані на 75%. Продовжуються роботи з благоустрою внутрішнього двору новобудови - роботи виконані на 25%.
  • Другий пусковий комплекс - Секція 4. Каркас будівлі і мурування стін виконані - 100%. Секція 5. Каркас - 100%, мурувальні роботи виконано на 20%. Секція 6. Виконується плита перекриття 7-го поверху. Секція 7. Виконуються вертикальні елементи 6-го поверху.
  • Третій пусковий комплекс - Виконана розробка котловану другої черги будівництва.

Wellspring

Довідка СтройОбзор: ЖК  Wellspring  забудовник  Edelburg Development  АДРЕСА -  вул.Остапа Вишні,1, м.Вишневе. РАЙОН -  Києво-Святошинський район обл.  КЛАС -  комфорт. ПОВЕРХНІ - 4 будинки 6-11 поверхів. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ – монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна.