Передача квартир в 4 та 5 будинках ЖК Great

ЖК Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, З 5 червня 2023 року починається процес передачі квартир 4-го будинку (Дніпровська набережна, 15-Ж). Про огляди в 5-му будинку (Дніпровська набережна, 15-Є) буде повідомлено пізніше.

Для цього Інвесторам необхідно:

  1. Для підготовки процесу оформлення документів та запуску оглядів квартир у будь-який зручний час з моменту отримання цього повідомлення надіслати наступні документи: документи на квартиру (попередній договір, інвестиційний договір, договір майнових прав, переуступка та інше; паспорт, ІПН.
  2. Оглянути квартиру та підписати Акт огляду. Після отримання від Інвестора документів на електронну пошту, менеджер по роботі з інвесторами, починаючи з 29 травня 2023 року, зв’яжеться з Вами, щоб сформувати графік та запросити на огляди квартир. Огляд квартир розпочнеться з 5 червня 2023 року. Звертаємо Вашу увагу, що з метою підписання Акту або надання зауважень щодо стану квартири, огляд квартири можна здійснити не більше одного разу.
  3. Здійснити кінцеві розрахунки відповідно до фактичної площі квартир. Для уточнення фактичної площі квартири та суми доплати/повернення, звертайтеся з 5 червня 2023 року до відділу продажу ЖК Great.
  4. Підписати договір з Керуючою компанією ТОВ «Керуюча Компанія «ДІМ 9000»» та отримати ключі від квартири.
  5. І останнє, після виконання всіх вищезазначених пунктів, узгодити дату підписання Основного договору у відділі продажу ЖК Great.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.