Четвертий будинок ЖК Great введено в експлуатацію

ЖК Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, що 4-й будинок житлового комплексу Great був успішно введений в експлуатацію! 

Будівництво під час війни створює значну кількість робочих місць, та є символом відновлення країни — яку ми відбудуємо разом.

P.S. 5 будинку рекомендуємо приготуватись до схожих новин.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great - проект формату «місто в місті», тут все потрібне всередині: торговий і офісний комплекси, магазини та кафе на перших поверхах, два дитсадка та початкова школа, міні-стадіон і паркова зона з ландшафтним дизайном та численними зонами відпочинку. А неймовірну панораму на Дніпро, до якого лише 90 метрів, ніколи не закриють інші новобудови.  Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.