Перший кредит єОселя на первинну нерухомість у ЖК Озерний гай Гатне

Озерний гай Гатне

Маємо чудові новини, АТ «СКАЙ БАНК» видав першу пільгову позику на житло у будинку, що зводиться, в заміському комплексі «Озерний гай Гатне». Кредит за програмою єОселя було надано на двокімнатну квартиру в будинку №11, завершення будівництва якого заплановане на четвертий квартал цього року. 

Це перша угода на об'єкт незавершеного будівництва у проєкті «Озерний гай Гатне», профінансована АТ «СКАЙ БАНК». У квітні фінустанова акредитувала два будинки цього ЖК до вибору позичальниками в рамках пільгової іпотеки. 

«Акредитація об'єктів в процесі будівництва дає змогу покупцям суттєво зекономити на угоді. Ми підрахували, що різниця у вартості між квартирою, на яку АТ «СКАЙ БАНК» дав кредит, та аналогічним за характеристиками житлом у цьому ж комплексі, але вже в готовому будинку, складає щонайменше 8-10%», — пояснює керівниця відділу інвестицій та аналітики «Інтергал-Буд» Анна Анісімова.  

Долучення більшої пропозиції на первинці до програми єОселя вигідно і для покупців нерухомості, і для будівельної галузі. Зараз переважна більшість угод в рамках пільгової іпотеки здійснюється на вторинному ринку, що не чинить позитивного впливу на ринок та економіку країни. 

«Збільшення кількості продажів за програмою на первинці наситить галузь платоспроможним попитом. Це дозволить девелоперам не лише активніше будувати поточні проєкти, а й дасть змогу розпочати нові, адже пропозиція в сегменті новобудов стрімко скорочується», — додала Анна Анісімова.