Під час п’ятничної атаки уламком безпілотника пошкоджено будинок ЖК “Урлівський-2”

Урлівський-2

Під час чергової атаки на Київ, що сталась в ніч з п’ятниці на суботу, збитий безпілотний летальний апарат врізався у будинок житлового комплексу “Урлівський-2”.

Конструкція будинку зазнала пошкоджень, вибито вікна на кількох поверхах, зруйновано деякі огороджувальні зовнішні та внутрішні конструкції. Окрім цього, ударною хвилею пошкоджено також сусідній будинок. Наразі фахівці проводять обстеження будівель з метою виявлення усіх завданих ушкоджень та підрахунку збитків.

Також спеціалісти компанії співпрацюють з усіма необхідними відомствами, аби зафіксувати подію відповідним до законодавства чином.

 

Урлівський-2Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК “Урлівський-2” – комплекс комфорт-класу, що складається з чотирьох 26-поверхових будинків. У стилобатній частині буде облаштовано закриту територію дворового простору, де розмістяться ігрові та спортивні майданчики, лаунж-зони та інші місця для приємного проведення часу і безпечного відпочинку. Також у ЖК запроектовані продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, салони краси та інші нежитлові приміщення з різним соціально-побутовим призначенням. Комплекс матиме дворівневий паркінг, що дасть можливість втілити концепцію “двір без машин”. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Клеманська, 7. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт.  ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.