Підписання договорів купівлі-продажу в Crystal Park Tower

Crystal Park Tower

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Ковальська Нерухомість» попри війну всі роботи над ЖК Crystal Park Tower завершено, та майже всі формальності погоджено. Лишилася лише одна — підписати договір купівлі-продажу та отримати ключі від свого нового місця сили.

З моменту введення Crystal Park Tower в експлуатацію працює експлуатуюча компанія. У будинку вже тепло й затишно: працює газова котельня і система опалення. Через ворожі атаки на українську енергосистему іноді гасне світло, проте керуюча компанія вже працює над розв’язанням цієї проблеми.

Плата за комунальні послуги для всіх квартир нараховується з 22 грудня 2022 року. Окрім тих покупців, що вже отримали ключі та користуються своїми квартирами.

Ми розуміємо, що мільйонам українців довелося покинути рідні домівки. Але «Ковальська» завжди йде назустріч своїм клієнтам, тому ми проконсультуємо, як оформити право власності, навіть якщо наразі ви перебуваєте за межами України.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Crystal Park Tower  забудовник «Ковальська Нерухомість» АДРЕСА - просп. Перемоги, 42. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Шулявська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня.ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.