Новини будівництва ЖК Crystal Park Tower серпень 2022

ЖК Crystal Park Tower

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Crystal Park Tower вели фасадні роботи, облаштовували холи на поверхах та лобі, проводили роботи по внутрішнім мережам і обладнанню та займалися благоустроєм території.

Облаштували покрівлі плиткою та змонтували скляне огородження на терасах десятого поверху у секціях №1 та №4. Окрім того, завершуємо зовнішнє оздоблення фасаду над головним входом до будинку.

Місця загального користування практично готові: встановлюємо бра та світильники в коридорах, оздоблюємо та облаштовуємо меблями лобі. Зовсім скоро покажемо результати.

ЖК Crystal Park Tower

У липні завершили встановлення обладнання індивідуального теплового пункту та вже плануємо виконувати гідравлічні випробовування мереж.

На прибудинковій території завершуються роботи з:

  • укладання тротуарної та гранітної плитки;
  • встановлення опор освітлення;
  • встановлення системи поливу зелених зон біля будинку;
  • висадки у внутрішньому дворі рослин, кущів та дерев.

Crystal Park Tower готовий на 98%. Тож вже зовсім скоро ми запросимо на отримання ключів від вашого місця сили.

Віримо в перемогу України, продовжуємо будувати та дякуємо вам за довіру!

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Crystal Park Tower  забудовник «Ковальська Нерухомість» АДРЕСА - просп. Перемоги, 42. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Шулявська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня.ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.