Riviera Village не займає територію Київської ГЕС - судовий експерт

RIVIERA VILLAGE

Державне бюро розслідувань звинувачує співвласників і менеджмент Riviera Village у забудові території гідротехнічних споруд «Укргідроенерго». Проте судова експертиза засвідчила, що таких порушень немає.

Земельно-технічна експертиза та експертиза з питань землеустрою була проведена на 52 ділянках, які фігурують у справі, передає СтройОбзор із посиланням на Forbes Україна. 

За результатами перевірки, земля котеджного містечка не має обмежень у використанні і не зачіпає ділянки під Хотянівською захисною дамбою. Також експертиза підтвердила, що цільовим призначенням землі на території Riviera Village є індивідуальне садівництво. Зокрема, ділянки містечка відведені за рахунок земель сільськогосподарського призначення. Попри це там зведені десятки приватних будинків.

СтройОбзор нагадує, що у листопаді 2023 року ДБР заявило про викриття і затримання учасників злочинного угрупування, які незаконно привласнили землі з гідротехнічними спорудами Київської ГЕС. Крім співробітників і співвласника Riviera Village, фгурантом у справі також став Ігор Мазепа, керівник інвестиційної компанії Concorde Capital.

Слідство наполягає, що дві злочинні організації – Слюсаренка й Мазепи – одночасно та незалежно одна від одної протиправно заволоділи земельними ділянками. В результаті цього держава нібито отримала мільйонні збитки, а Київ опинився на межі техногенної катастрофи.