Шлях в майбутнє: у Riviera Village розповіли про будівництво нової дороги

RIVIERA VILLAGE

Riviera Village – котеджне містечко в передмісті столиці, яке будується надзвичайно динамічно. 

Cаме зараз кипить робота зі зведення двох нових кварталів – Lounge та Forest. І допоки будинки у цих районах знаходяться на різних етапах будівництва, дорога, яка веде до них, вже майже добудована, передає СтройОбзор. 

«Комфорт та безпека наших резидентів – пріоритетні для нас. Саме тому, поки нові квартали Lounge та Forest ще знаходилися на етапі планування, ми вже розпочали будівництво дороги, щоб нашим потенційним клієнтам було зручно дістатися до місця розташування їхніх майбутніх будинків та оцінити красу навколишньої природи і зручність розташування. Наразі ж дорога вже майже завершена», – розповідає Директор з продажу Ольга Сігнаєвська.

СтройОбзор нагадує, що Riviera Village – це клубне котеджне містечко, що складається з 7 районів та має розвинену інфраструктуру. На території знаходиться ресторан із сервісом доставки, басейн, баскетбольні поля, тенісні корти, дитячі та спортивні майданчики тощо. Та найголовніше – неперевершений вид на розлогий ліс або берег ріки просто з вікна вашого котеджу.