Старт продажу нового будинку в ЖК «Нова Англія»

НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті  ЖК НОВА АНГЛІЯ з 1 серпня відкрито офіційний старт продажу нового будинку «Віндзор». Це вже 12-й будинок із 14 запланованих по проекту ЖК «Нова Англія».

Як завжди, найбільш вигідні умови інвестиції в нерухомість на початку продажу об’єктів. Асортимент квартир пропонується зі зручним плануванням: 1-кімнатні квартири від 29 м² до 41 м² та 2-кімнатні по 60м².

При повній оплаті надається знижка на квартири – до 6 %. Також діють вигідні умови розстрочки строком до 24 місяців та з першим внеском від 30%.

Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія» розташований у найзеленішому районі Києва, Голосіївському. Піша доступність до метро Васильківська – 10хв. «Нова Англія» виділяється своїм унікальним архітектурним кодом, адже комплекс створено в єдиному стилі англійської неокласики. Наразі 6 будинків вже заселено, а 7-й будинок «Манчестер» було нещодавно введено в експлуатацію з дотриманням обіцяних інвесторам строків. Додатковими перевагами комплексу є закрита територія під цілодобовою охороною, панорамні вікна в усіх квартирах, дизайнерські лоббі, унікальні дитячі ігрові та спортивні майданчики, арт-інсталяції та алея фонтанів, зони для вигулу собак, школа та дитсадок. Варто зазначити, що всі будинки зводяться по запатентованій технології тм Royal House, особливістю якої є швидкість будівництва та висока енергоефективність будівель, що дозволяє економити в опалювальний період до 30%.

Довідка СтройОбзор: ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ забудовник «Royal House»  АДРЕСА - О.Трутенко (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 34050 грн/м² ~ 1213 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 970 050 грн ~ від $ 34582. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.