ЖК НОВА АНГЛІЯ  будинок "Манчестер" отримав сертифікат про введення в експлуатацію

ЖК НОВА АНГЛІЯ 

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті  ЖК НОВА АНГЛІЯ  будинок "Манчестер" отримав сертифікат про введення в експлуатацію згідно строків, прописаних у договорі.  І зовсім скоро "Нова Англія" поповниться новими резидентами.

Загалом проект налічує 14 будинків, виконаних у стилі англійської неокласики. Кожен будинок має свої унікальні особливості та назву, яка переплітається з історією великих міст Королівства Великобританії. Безперечною перевагою будинку «Манчестер» - є особливий благоустрій території: алея фонтанів, арт-інсталяція Біг-Бену, зелена зона для релаксу та 2 дизайнерських дитячих майданчика. Також реалізовано двір без машин та підземний паркінг з ліфтами. А розвинена внутрішня інфраструктура й надалі буде радувати резидентів, адже як вже заведено в ЖК «Нова Англія», на цокольних поверхах будинку будуть розміщенні кафе, магазини, салони та інші комерційні об’єкти.

Темпи будівництва Royal House шалені. ЖК «Нова Англія» вже перетнув екватор в реалізації проекту: 7 будинків введено в експлуатацію і ще 4  - в активній стадії будівництва. Територія ЖК закрита та знаходиться під цілодобовою охороною. Всередині «Нової Англії» розміщено та функціонують: дитячий садок і школа, кафе, магазини, салони, кав’ярні, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, зона для вигулу собак, барбекю зона.

Довідка СтройОбзор: ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ забудовник «Royal House»  АДРЕСА - О.Трутенко (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 33200 грн/м² ~ 1183 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 915600 грн ~ від $ 32641. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.