Статус будівництва Kub29 станом на квітень 2024 р.

Kub29

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на об'єкті ЖК Kub29 завершуються монолітні роботи на останньому поверсі, що розташований на вулиці Березняківській, 29. У березні команда «Ковальської» працювала над облаштуванням парапету й вертикальної опалубки на даху. Усього було виконано 229 м3 монолітних робіт і змонтовано 17 збірних залізобетонних елементів.  Готовність каркаса будинку дає нам змогу пришвидшити мурувальні роботи та облаштування інженерної мереж. 

Минулого місяця було влаштовано цегляну кладку до 16-го поверху включно та на поверхах 19–20. Нині будівельники продовжують роботу на поверхах 17, 18, 21 і 22. Загалом за місяць зведено 236 м2 внутрішніх і зовнішніх стін, а також 1293 м2 перегородок, що в середньому відповідає 40 квартирам. 

З 2-го до 7-й поверх активно встановлюються вікна REHAU Euro-Design 70 з енергозберігаючими склопакетами. 

Продовжуються роботи з влаштування систем вентиляції, каналізації й димовидалення, зокрема  в підземному паркінгу. У березні також розпочали монтаж ліфтового обладнання. 

 

Kub29Довідка СтройОбзор: Новостройка ЖК Kub29 проєкт компанії «Ковальська», реалізація якого стала можливою завдяки сучасним технологіям цифрового проєктування та якісним енергоощадним матеріалам власного виробництва. Забудовник Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Березняковская, 29. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, 99 паркомісць.