У «Київміськбуді» оновили склад Наглядової ради та змінили керівництво компанії

Київміськбуд

У ПраТ «Київміськбуд», для стабілізації роботи компанії, оновили склад Наглядової ради та змінили керівництво підприємства.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає СтройОбзор.

«Місто працює над стабілізацією роботи ПраТ «Київміськбуд». Зазначу, що вже оновлений склад Наглядової ради підприємства та відбулася зміна керівництва «Київміськбуду». І сьогодні вони спільно готують план стабілізації роботи компанії, який «Київміськбуд» має представити найближчими тижнями. Зокрема, для забезпечення інтересів інвесторів, йдеться про відновлення ефективної роботи компанії та перезапуск будівництва об’єктів. Тож чекаємо на презентацію покрокового плану і будемо рухатися далі, контролювати його втілення», – наголосив Віталій Кличко.

Імена нового керівництва мер Києві не назвав. 

СтройОбзор нагадує, що у грудні 2023 року очільник Холдингової компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір заявив, що йде з посади Голови правління - президента компанії після 12 років роботи. 

Також нагадаємо, було завершено аудит «Київміськбуду». У результаті аналізу незалежними аудиторами фінансово-господарського стану «Київміськбуду» не виявлено ознак дій із доведення підприємства до банкрутства чи приховання факту стійкої фінансової неспроможності.