У липні представники Київміськбуду провели 7 зустрічей з інвесторами

Київміськбуд

Протягом липня 2023 року фахівці «Київміськбуду» провели 7 зустрічей із представниками інвесторів низки житлових комплексів компанії. 

10 липня відбулась зустріч з інвесторами з приводу обговорення питання щодо відновлення будівництва проєкту житлового комплексу «Отрада» (просп. Відрадний, 93/2 у Солом’янському районі м. Києва). У той же день відбулась загальна зустріч із представниками інвесторів 9 житлових комплексів (ЖК «Райдужний», ЖК «Отрада», ЖК «Урлівський 1», ЖК «Урлівський 2», ЖК «Мілос», ЖК «Абрикосовий», БК «Курнатовського», ЖК «Міракс», ЖК «Медовий 2»). 

12 липня – зустріч з інвесторами з приводу обговорення питання щодо можливого відновлення будівництва та підготовки до зимового періоду ЖК «ЛЕЙК ХАУЗ».

13 липня – зустріч з інвесторами з приводу обговорення питання щодо завершення будівельних робіт для заселення та передачі права власності на квартири покупцям у ЖК «Райдужний» (вул. Кибальчича, 2).

18 липня відбулось дві зустрічі з приводу обговорення питання щодо завершення будівельних робіт для заселення та передачі права власності на квартири покупцям у ЖК «Гвардійський» (вул. Кутузова, 18/7) та окремо щодо ЖК «Подол Град» (вул. Дегтярна, 7, 9-11).

19 липня було проведено зустріч з інвесторами з приводу обговорення питання щодо завершення будівельних робіт для заселення та передачі права власності на квартири покупцям у ЖК «Шевченківський» (вул. Золотоустівська, 25).

Інформуємо також, що аналогічні зустрічі з представниками інвесторів житлових комплексів компанії відбудуться і у серпні.