В Alliance Novobud відзвітували про результати роботи від початку воєнного стану

Alliance Novobud

На початку вересня минають 17 місяців з моменту відновлення будівництва на усіх майданчиках Alliance Novobud після початку повномасштабного вторгнення. Це був важкий та непередбачуваний час, але компанії вдалося не просто повернути будівельників на майданчики, а й повернути практично довоєнні темпи будівництва.

За час воєнного стану девелопер здав в експлуатацію чотири будинки в комплексі Krona Park II та два будинки в Madison Gardens, що зводяться в Броварах. Загальна площа зданих просторів становить 60 485 м2, а це 677 квартир. На прибудинковій території житлового комплексу Madison Gardens також облаштували та отримали сертифікат про готовність критого паркінгу на 33 паркомісця.

До кінця 2023 року планують завершити ще кілька об’єктів — третій будинок житлового комплексу   Madison Gardens, до речі, він стане останнім будинком комплексу, тож після його здачі проєкт буде повністю збудований. А в Києві до завершення добігають роботи в амбітному та розкішному клубному будинку Illinsky House — новій окрасі Подолу. Він стане першим проєктом, який девелопер Alliance Novobud реалізує в столиці. Збудувати та здати в експлуатацію планують до кінця осені.

У жовтні 2022 року компанія приєдналася до державної програми іпотечного кредитування житла «єОселя» під 3%, в якій могли взяти участь чотири категорії населення: військовослужбовці, лікарі, педагоги та науковці. Попри досить активний старт ініціатива певний час мала проблеми з фінансуванням, тож угод укладалося вкрай мало. Наразі ситуація значно покращилася й програма активно розгортається як на готове житло, так і на те, що будується.  

З 1 серпня державна програма іпотечного кредитування житла «єОселя» стала доступною для більшої кількості українців. Подати заявку на отримання кредиту під 7% можуть ветерани війни та члени їхніх сімей, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих ветеранів війни, а також сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України, внутрішньо переміщені особи, громадяни, які не мають власного житла тощо. Ця програма розповсюджується на житло, що будується. Alliance Novobud серед перших пройшов акредитацію в комерційному банку АТ «Скай Банк» та за перший місяць роботи зумів укласти 5 угод.

В новий бізнес-сезон Alliance Novobud входить з покращеними показниками продажів за умовами повної оплати та за розстрочкою від забудовника. Все більше українців повертаються до житлового питання й наважуються інвестувати у будівництво. Своєю чергою девелопер продовжує активно будувати та працює над стартом нових проєктів.