Відеозвіт ходу будівництва ЖК Star City у листопаді 2021

ЖК Star City у листопаді 2021

У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, вже зведено більшу частину монолітних каркасів перших трьох будинків: вони готові на 80%, 70% та 65% відповідно.

Триває монтаж сходових маршів і майданчиків. В першому будинку влаштовані 70%, у другому та третьому – 60%.

Також у всіх трьох будинках наполовину закінчили кладку зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, а також на 40% виконали скління фасадів. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж тепло-, водо- та енергопостачання: в першому будинку готові 15%, у другому – 5%, у третьому – 10%.

Монолітні каркаси четвертого та п’ятого будинків Star City зведені на 25% і 30% відповідно. Розпочато монтаж сходових маршів: в четвертому завершили 15% робіт, у п’ятому – 20%. Крім того, в четвертому будинку також триває зведення внутрішніх стін і перегородок, поки процес виконаний на 10%.

Тим часом, спеціалісти повністю завершили котловані роботи під восьмим будинком ЖК.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва. У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7. Забудовник BudCapital. АДРЕСА - вул. Каунаська, 27. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Харківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24096 грн/м² ~ 908 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1034621 грн ~ от $ 39020. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.