Відеозвіт ходу будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у листопаді 2021

ЖК «Вежа на Ломоносова» у листопаді 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, тривають будівельні роботи. Зокрема, вже на 80% збудований монолітний каркас будинку. Крім того, на 65% змонтовані сходові марші та майданчики.

Разом з тим, мулярі активно працюють над зведенням зовнішніх і внутрішніх стін та перегородок. Кладку завершено на 45%. Триває монтаж внутрішніх інженерних систем будинку. Наразі цей процес виконаний на 30%.

«Вежа на Ломоносова» – це проект від BudCapital, що передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців.

Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Будинок, розташований на вулиці Ломоносова, 33/43, зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін газоблоком та червоною цеглою. Фасад буде комплексно утеплений мінеральною ватою та оздоблений декоративною штукатуркою.

Довідка СтройОбзор: ЖК «Вежа на Ломоносова» – це проект від BudCapital АДРЕСА - вул. Ломоносова, 33/43. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 45657 грн/м² ~ 1728 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1811128 грн ~ от $ 68568. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.