ЖК Nordica Residence: в першому будинку тривають фасадні роботи та монтаж освітлення

Nordica Residence

Як повідомили СтройОбзор в корпорації нерухомості РІЕЛ, що в першій черзі ЖК Nordica Residence в першому будинку тривають фасадні роботи та монтаж освітлення фасаду, також продовжується розведення внутрішніх мереж: водопостачання, опалення і каналізації, зроблено з 2 по 22 поверхи. Система вентиляції паркінгу та будинку готова на 80%, продовжується гідроізоляція паркінгу. Паралельно виконано розведення електричних мереж по стоякам, наразі триває прокладання в МЗК. Майстри завершили монтаж ліфтів, тривають пусконалагоджувальні роботи. Залиття стяжки виконано до 22 поверху, встановлення дверей холодних переходів майже завершено. Виконуються штукатурні роботи в МЗК.

В другій черзі в другому будинку триває зведення монолітних конструкцій 13 поверху, паралельно проводиться кладка стін. В третьому будинку триває зведення монолітних конструкцій третього поверху. Повністю завершили виконання пальового поля під другий паркінг в другій черзі. В третій черзі виконано облаштування випробувальних кущів паль під будівництво четвертого і п'ятого будинків. Триває підготовка до випробування. Загалом виконуємо внутрішньомайданчикові мережі В1, К1, К2 і прокладання теплотраси.

Nordica Residence

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Nordica Residence. Забудовник РІЕЛ. АДРЕСА - Залізничне шосе, 45а. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Либідська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 9, 26. АКТИВНІСТЬ - будується.