ЖК «Паркове місто»: Відновлення робіт та прийняття оплат

Паркове місто

Шановні інвестори!

Попри усі труднощі сьогодення, ми відновили роботу.

Вже майже три місяці ми працюємо над завершенням того, що неможливо було зробити взимку щодо будинку 7 черги ЖК «Паркове місто», а саме: висадження зелених насаджень, газонів, влаштування поливу, монтажу дитячого і спортивного майданчиків, влаштування асфальтобетонного покриття проїздів та тротуарної плитки на пішохідних зонах до введення в експлуатацію. Також, відповідного температурного режиму вимагали роботи з декорування холу першого поверху. Тому, саме цим ми і займалися весь цей час.

Ці роботи буде завершено найближчим часом.

З-огляду на невизначеність, в березні 2022 року ми звернулися до усіх інвесторів з проханням не здійснювати чергові платежі за договорами, розуміючи, що для якоїсь частині покупців були більш пріоритетні напрямки застосування грошових коштів. Ми, також, не мали змоги продовжувати будівельні роботи.

На жаль залишаються труднощі з наявністю будівельних матеріалів, будівельників, багато проблем з логістикою та динамікою цін та курсу валют. Тим не менш, все більше людей на вулицях, автомобілів на дорогах. Житловий комплекс «Паркове місто» на сьогодні живе активним життям, отже, і ми будемо намагатися це робити, але на будівельному майданчику.

Вже сьогодні йдуть підготовчі і організаційні роботи до запуску будівельного майданчика 9 черги будівництва та другого пускового комплексу 7 черги (підземний паркінг). Запланований початок робіт: 1 серпня 2022 р. старт робіт по паркінгу, та 30 серпня, початок робіт по 9-й черзі будівництва.

Разом з тим, не можемо не зазначити, що без вчасної сплати договірних платежів інвесторами, навряд чи буде можливим активне ведення будівництва. Зважаючи на те, що 7-й будинок майже готовий для передачі інвесторам, просимо власників квартир та приміщень 7-ї черги будівництва, та підземного паркінгу розпочати оплату договірних платежів, (з 1-ого серпня) щоб зробити можливим нормальний процес завершення робіт з благоустрою та передачі квартир.

Звертаємо Вашу увагу, що до відновлення прийняття оплат інвесторами 9-ї черги будівництва буде повідомлено окремо. Попередньо відновлення платежів почнеться після відновлення робіт на будівництві.

Розуміємо, що у деяких інвесторів можуть бути складнощі з оплатою як платежів за минулий період, так і чергових. На жаль, це може створити проблему, але в кожному такому випадку ми готові запропонувати індивідуальний підхід для спільного вирішення питання.

Разом ми зможемо подолати ці труднощі.