Новобудова чи «вторинка»: який варіант вибрати для оренди

Квартира

Переглядаючи пропозиції про оренду квартир, багато хто вибирає між новими варіантами з первинного ринку, які раніше не були заселені, та житлом з вторинного ринку. Можна побачити переваги та недоліки кожного з варіантів. А зняти квартиру в Тернополі, яка відповідатиме всім критеріям, без проблем можна завдяки сервісу OLX.

У чому переваги новобудови?

Вирішуючи орендувати житло у новобудові, кожен може бути впевнений у тому, що у квартирі раніше ніхто не жив. Не треба турбуватися про стан комунікацій. Відразу після заселення не доведеться ремонтувати каналізацію чи водопровідну систему.

Нові квартирні будинки зазвичай зводяться відповідно до сучасних тенденцій. Це значно полегшує пошук житла, що відповідає вимогам орендаря. Квартири в новобудовах зазвичай мають:

  • гарне освітлення;
  • великі вікна;
  • просторі кімнати;
  • зручне планування.

У нових житлових будинках також часто є спеціальні підземні місця для паркування або функціональні ліфти. Інфраструктура поруч із новобудовами також зазвичай чудово розвинена. Поруч із будинком обов'язково буде розташований супермаркет, а в безпосередній близькості вдасться знайти школу чи дитячий садок. Первинний ринок має чимало переваг. Але й вартість оренди такого житла буде значно вищою.

Чому варто звернути увагу на «вторинку»?

Вторинний ринок включає нерухомість, яка вже використовувалася. Неважливо, чи квартира належала раніше одному або кільком власникам. Під квартирою на вторинному ринку розуміється будь-яке житло, на яке раніше було підписано нотаріальний акт.

Вторинне житло найчастіше пропонують агенції нерухомості, а також безпосередньо їхні власники. Це приміщення, які можуть вимагати ремонтних робіт. Хоча часто на вторинному ринку можна зустріти також гідні квартири, в яких нічого не потрібно міняти. Від стану житла безпосередньо залежатиме його вартість. Чим краща квартира, тим вищою буде орендна плата.