Українці вымогают ветувати законопроєкт 5655

Фото

Петиція до президента України Володимира Зеленського з вимогою ветувати законопроєкт 5655 набрала понад 33 тысячи голосів менше ніж за дві доби.

Про це стало відомо зі сторінки петиції №22/173046-еп на сайті електронних петицій до президента України.

"Нові містобудівні норми під виглядом лібералізації містобудівної сфери та пришвидшення будівництв фактично розв'язують руки великим забудовникам, яким тепер не доведеться проходити перевірки від органів місцевого самоврядування. Перевірки будівництв та документації за цим проєктом можуть бути здійснені приватними фірмами, а роль головних архітекторів міст у цьому процесі значно обмежується. Окрім цього пропонується створити "Містобудівну палату" при Міністерстві розвитку регіонів, повноваження якої дуже схожі з сумнозвісною "Тендерною Палатою", – написав автор петиції Владислав Проценко.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 13 грудня проголосувала в цілому за скандальний Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності. Якщо гарант не ветує закон, процес хаотичного забудування українських міст і знищення історичних пам'яток буде пришвидшений, наголошують активісти

Коментувати