Всеукраїнський Форум «Міська та заміська нерухомість-2021» відбудеться 21 травня

Анонс форума

Консалтингова компанія «РеалЕкспо» та портал www.zagorodna.com за підтримки Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України; Міністерства розвитку громад та територій України; Конфедерації будівельників України; Земельної спілки України; Асоціації спеціалістів з нерухомості України; Спілки фахівців з нерухомого майна України проведе Форум «Міська та заміська нерухомість-2021» та нагородження кращих житлових комплексів та котеджних містечок України. Захід пройде офлайн у ВЦ «Акко Інтернешнл» (пр. Перемоги, 40б), Парк Пушкіна) з дотриманням усіх карантинних вимог: маски, рукавички, вимірювання температури, дезінфекція.

Усі зареєстровані користувачі на онлайн-трансляцію зможуть у повному обсязі спостерігати за трансляцією на Ютуб та на сторінках у Фейсбук.

Пандемія та карантин дещо змінили фокус уваги суспільства, але не прибрали питання  нерухомості в довгу шухляду. Навпаки, сегмент заміської нерухомості, зокрема котеджних містечок, випередив  житлову та комерційну нерухомість.

Форум складається з 2 сесій: міська та заміська нерухомість.

Усі бажаючі абсолютно безкоштовно дізнаються про державні програми забезпечення житлом, про майбутній Генплан Києва, як вижити забудовникам у міських джунглях, про нові можливості іпотеки.

Фахівці ринку розкажуть про ситуацію на первинному та вторинному ринках нерухомості.

На семінарі «Законодавство та нерухомість» юристи розкажуть про новації у законодавстві ринку нерухомості та землі.

Уперше ви дізнаєтесь про особливості правового регулювання та перспектив  у котеджних містечках, про юридичні аспекти таунхаусів, про проектування, будівництво та експлуатацію котеджних містечок за технологією BIM.

Фахівці ринку  проаналізують ринок землі, котеджних містечок та новобудов у передмісті в Україні та під Києвом, а також дадуть прогнози розвитку ринку заміської нерухомості.

Консалтингова компанія «РеалЕкспо» проводить такі заходи з 2006 року. У доробку компанії десятки подібних Конкурсів, Форумів та виставок.

Захід підтримують усі ведучі ЗМІ, пов’язані з ринком нерухомості. Переможці Конкурсів будуть висвітлені на сторінках наших медіапартнерів.

Запрошуємо до участі!

Програма Форуму
Реєстрація на Форум
Організатор Форуму
Партнери Форуму
Посилання на онлайн-трансляцію на Ютубі
Посилання на онлайн-трансляцію у Фейсбуці