Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

Новини будівництва ЖК Edeldorf лютий 2020 (відео)

На сьогоднішній день будівельники виконують роботи по плитам перекриття на відмітці 10-го та 11-го типових поверхів у двох будинках ЖК Edeldorf

Виконується цегляна кладка у стилобатній частині комплексу, де буде 3-рівневий паркінг, а також приміщення комерційної нерухомості.

У будинку №2 продовжується кладка зовнішніх стін на відмітці 3-4 поверхів. Також будівельники почали виконувати цегляну кладку у будинку №1.

Квартирографія у Edeldorf продумані до дрібниць і розроблені з урахуванням всіх вимог, що диктує сьогодення. У нас є планування від «студії холостяка» до 2-рівневих квартир на останніх поверхах комплексу. На першому поверсі буде розкішний лаунж 400 кв. м з продуманим зонуванням, а на покрівлі стилобату - затишний двір з місцями відпочинку і терасою, де також можна усамітнитись з лептопом і попрацювати. А ще скрізь буде Wi-Fi.

Майбутні жителі зможуть милуватись із вікон своїх квартир Києво-Печерською лаврою, Дніпром, Царським селом і скульптурою-музеєм «Батьківщина-мати».

Успейте купить квартиру в ЖК Edeldorf по цене прошлого года!

Дари любовь с Edelburg Development!

Новости строительства ЖК Edeldorf февраль 2020

Довідка СтройОбзор: Новобудова бізнес класу ЖК Edeldorf розташована за адресою вул. Старонаводницька, 42 в Печерському районі Кіева.
Срок здачі: 4 квартал 2020. Девелопер - ТОВ «Едельбург Девелопмент».

Середня ціна - 32 500 грн / м2

76 просмотровДополнительные ссылки