City One Development та БФ «УНІТА» доставили та переобладнали 2 000 американських генераторів для потреб ЗСУ

City One Development

Благодійник із США передав в якості гуманітарної допомоги для потреб українських військових 2 000 генераторів.

Оскільки транспортування цінного вантажу американською стороною здійснювалось морським транспортом з США тільки до Європи, компанія City One Development та благодійний фонд Валерія Кодецького «УНІТА» забезпечили доставку генераторів автомобільним сполученням безпосередньо в Україну.

Крім того, завдяки компанії та силами благодійного фонду американські генератори були переобладнані та адаптовані під європейську електричну мережу і вже придатні для використання в Україні.

City One Development

Після проведення регламентних робіт та технічного обслуговування, за попередньою заявкою від військових частин, вже адаптовані генератори City One Development та БФ «УНІТА» доставляють та передають до відповідних підрозділів ЗСУ.

Валерій Кодецький, засновник ФБ «УНІТА», президент групи компаній City One Development: «Від початку ворожого вторгнення ми активно допомагаємо постраждалим громадам, лікарням, військовим, зокрема, закуповуємо за власний кошт та передаємо нашим захисникам генератори, сонячні панелі, потужні павербанки тощо. Хоча енергетики роблять все можливе для відновлення енергосистеми, ми всі розуміємо, що ворог і надалі намагається її знищити. Саме тому ми без вагань зголосилися допомогти з транспортуванням та переобладнанням генераторів, адже у військових потреба в енергозабезпеченні існує постійно».