Компанія City One Development передала військовим 180 генераторів

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development девелопер кварталу «Новопечерські Липки» з благодійним фондом «УНІТА» з початку повномасштабного вторгнення забезпечують постраждалі населенні міста та регіони України гуманітарною допомогою, а підрозділи ЗСУ – необхідним спорядженням для виконання бойових задач на захисті України.

Компанія також забезпечує військові частини альтернативними джерелами резервного живлення і на цьому тижні нами було передано 144 генератори.

Загалом, за минулий місяць для потреб ЗСУ та закриття потреб енергонезалежності наших військових, було передано понад 180 генераторів.

Підтримуємо ЗСУ, рухаємось до нашої Перемоги та готуємо вже нову партію на відправлення нашим захисникам!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.