Динаміка будівництва ЖК Creator City в 2021 році

ЖК Creator City в 2021 році

На початку року в житловому комплексі Creator City, був готовий монолітний каркас, сходові марші і цегляна кладка першого будинку. За рік активної роботи будівельників, перший будинок вже майже готовий до здачі.

Дивіться подробиці у відео:

В 2021 році встановили металопластикові вікна, влаштували комунікації, поставили вхідні двері, закінчили дах і встановили ліфти. Вже закінчують фасади і оздоблення місць загального користування. 

Паралельно тривали роботи над зведенням інших будинків. Для другого влаштували котлован, палі, залили плиту-ростверк. Монолітний каркас виконали на трьох поверхах підземного паркінгу.

В четвертому за 2021 рік теж виконали котлован, палі, монолітну плиту-ростверк. Монолітний каркас залили на -3 поверсі. Тривають роботи на мінус другому.

Під третій будинок закінчують влаштовувати котлован.  

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City забудовник Креатор-Буд. – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.