Для інвесторів 9-ї черги будівництва ЖК «Паркове місто»

ЖК «Паркове місто»

Шановні інвестори 9-ї черги будівництва ЖК «Паркове місто», до Вашої уваги!

Попри всі складнощі пов'язані з російським вторгненням,  наша компанія робить все для відновлення будівельних робіт. Підготовчі роботи на майданчику почалися з середини липня. Наразі будівельний майданчик на 99% підготовлено до повноцінного відновлення робіт, з урахуванням можливих проблем з постачанням матеріалів під час війни. Накопичено запас цегли близько 300 000 штук, здатний покрити традиційні для осінньо-зимового періоди гострого дефіциту,  270 тонн арматури,  значну кількість збірних залізобетонних конструкцій (сходові марші, вентиляційні блоки, перетинки), авансовано постачання більше 1200 м3 бетону. Закуплено і отримано усі чотири ліфти, виробництва "Schindler".

Через значний час простою, для якісного виконання монолітних робіт, необхідно демонтувати встановлену опалубку і замінити на нові комплекти. Ця робота вже почалася, відповідно з влаштуванням нової опалубки починається старт робіт з моноліту. Так само, починаються роботи з влаштування цегляної кладки.

Розуміємо хвилювання з приводу темпів та тривалості будівництва. Через військові дії, ми не мали змоги вплинути на цю ситуацію, але зараз робимо те, що залежить від нас для уникнення зайвих затримок (детальніше у відділі продажу). Наголошуємо, що зовнішні інженерні мережі (вода, каналізація, опалення, електроенергія, каналізація систем зв’язку) для будинку 9-ї черги вже збудовані в ході будівництва 7-ї черги, і це величезна кількість роботи, яку не видно, як кількість поверхів.

З огляду на вище зазначенні факти звертаємось до всіх  інвесторів 9-ї черги будівництва з проханням про відновлення платежів згідно з діючими договорами розтермінування. Не можемо не зазначити, що своєчасна сплата договірних платежів дозволить суттєво пришвидшити темпи будівництва та передачу Вам очікуваних квартир та приміщень. Це те, що залежить від вас.

Розуміємо, що у деяких інвесторів можуть бути складнощі з оплатою як платежів за минулий період, так і чергових. На жаль, це може створити проблему, але в кожному такому випадку ми готові запропонувати індивідуальний підхід для спільного вирішення питання. кількість поверхів.

Дякуємо за розуміння! Разом ми подолаємо труднощі! Все буде Україна!