Дмитро Спітковський увійшов до ТОП-50 кращих українських CEO

Дмитро Спітковський

Видання «Корреспондент» склало рейтинг найкращих генеральних директорів у 2021 році. До переліку потрапили керівники провідних корпорацій, холдингів, банків, страхових компаній. Серед них і Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд»

Як зазначають журналісти, цьогоріч рейтинг, крім усього іншого, ілюструє стійкість до стресів вітчизняних топ-менеджерів. Структурні зміни в економіці, які прискорилися минулого року, лише посилили темп у нинішньому. Діджиталізація – супертренд. А цього року додався тренд на зелену трансформацію та різке прискорення світової інфляції, а точніше – подорожчання енергетичних та сировинних товарів на світовому ринку. 

Рік тому редакція зауважила, що рейтинг-2021 виявиться ще цікавішим, ніж рейтинг-2020, оскільки стане зрозумілим ще й те, як тодішні переможці змогли скористатися кризою для посилення позицій свого бізнесу. Примітно, що за рік Дмитро Спітковський поліпшив власні позиції, у минулорічному переліку кращих CEO він займав 35 сходинку, а за результатами роботи у 2021 році – посів 28 місце.