Комплекси від «Інтергал-Буд» лідирують за показниками кількості паркомісць

Интергал-Буд

Одразу декілька комплексів від компанії «Інтергал-Буд» лідирують по Києву за показниками співвідношення кількості паркомісць до кількості квартир. 

Так, БФК INTERGAL CITY серед лідерів за кількістю місць для паркування авто, посів друге місце з кількістю 1350 на 707 квартир та апартаментів, а ЖК CITY HUB знаходиться на 16 сходинці рейтингу, з показником 305 на 471 квартиру.  

Як відомо, проблема вільних місць для паркування автомобілів у Києві є досить гострою. Тож один з критеріїв, за якими обирають комплекс для купівлі квартири, є наявність прийнятної кількості паркомісць. Зазвичай, вона залежить від класу новобудови, чим він вищий – тим краще співвідношення машиномісць до квартир проєкту. 

Преміальний комплекс INTERGAL CITY забезпечує майбутніх резидентів паркомісцями у співвідношенні майже два до одного, що повністю виключає можливі труднощі з паркуванням на території БФК. Окрім того, для додаткового комфорту та безпеки автовласників багаторівневий підземний паркінг матиме гаражні бокси та зарядки для електрокарів.