«Доступна іпотека 7%»: 1000-ою угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від «Інтергал-Буд»

Интергал-Буд

3 листопада у присутності заступника Міністра фінансів України та директора Фонду розвитку підприємництва відбулось підписання 1000-ного договору в рамках Державної програми «Доступна іпотека 7%». 

1000-ними учасниками програми стало подружжя з Києва, яке придбало нову квартиру у комплексі від компанії «Інтергал-Буд», отримавши іпотечний кредит у банку «Глобус».

«Власна квартира – це для нас не лише здійснення мрії, але й новий етап життя. Звичайно, ми задоволені: 7% – це той відсоток, який ми можемо собі дозволити сплачувати. Це дешевше, ніж орендувати квартиру. Банк швидко розглянув наші документи і дав позитивну відповідь. Дякуємо за таку чудову можливість», – поділилися враженнями подружжя.

«Щойно підписана тисячна угода Доступної іпотеки 7%. Але програма не стоїть на місці й ми знаємо, що на цьому тижні має бути підписано ще більше іпотечних договорів. Окрім того, кількість звичайних іпотечних кредитів у поточному році збільшилась майже втричі порівняно з минулими роками. Це говорить про відновлення іпотечного ринку, який, фактично перебував у «замороженому» стані після кризи 2008 року. Нещодавно Уряд прийняв зміни до нормативно-правових актів, які розроблені Мінфіном для більшого залучення учасників до програм «Доступна іпотека 7%» і «Доступні кредити 5-7-9».  Тепер ці державні програми стали ще доступнішими для громадян», – розповів заступник Міністра фінансів України з питань євроатлантичної інтеграції, Голова Ради Фонду розвитку підприємництва Юрій Драганчук.

Ініційована Президентом України програма «Доступна іпотека 7%» виконала, і продовжує виконувати одну із важливих своїх місій – запуск іпотечного кредитування та створення можливостей для українців придбати житло на прийнятних умовах. Додаткова мета програми – це удосконалення фінансових послуг для людей, збільшення будівництва, що, в цілому, дає позитивний поштовх для розвитку економіки України.

Обираючи квартиру для придбання, більшість українців надає перевагу первинному ринку нерухомості. Новобудови відрізняються від старого житлового фонду більшою комфортністю.   

«Ми підтримали програму «Доступна іпотека 7%» з моменту її запуску, в березні цього року. Більш того, девелопер «Інтергал-Буд» став одним з ініціаторів її появи. І нам приємно, що влада відгукнулась на наш заклик зробити іпотечне кредитування доступнішим. За цей період майже три десятки сімей змогли покращити власні житлові умови, придбавши квартири у комплексах «Інтергал-Буд» на умовах Програми. Вбачаємо у ній значний потенціал для вирішення одразу декількох завдань. По-перше, це додаткові можливості для реалізації права на нове, сучасне та якісне житло для сімей, які не можуть придбати квартиру без державної підтримки. По-друге, іпотечне кредитування первинної нерухомості стимулює будівельну галузь та економіку країни загалом», – зазначив Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд».

Програма реалізується Фондом розвитку підприємництва (ФРП) на виконання державних політик, що формує Міністерство фінансів України.

«Тисячний позичальник виявився клієнтом комерційного банку, що є одним з лідерів надання кредитів «Доступної іпотеки 7%». На сьогодні, у рамках цієї Програми ФРП співпрацює з 19-ма провідними банками – як державними, так і комерційними, у тому числі з іноземним капіталом. Програма вигідна, як для позичальників, так і для банків. Ми продовжуємо залучати фінансові установи до співпраці та консультувати їх по вдосконаленню надання послуг населенню», – розповів виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон.

«Власне житло – це базова потреба кожної людини. Українці традиційно віддають перевагу своїй квартирі і своєму будинку. «Доступна іпотека 7%» допомагає їм реалізувати свою мрію. Сьогодні – це перша тисяча щасливих сімей, а через рік, при правильному підході, ця цифра може зрости в десятки разів. Величезна перевага цієї державної програми в тому, що вона доступна практично кожній українській сім’ї. Глобус банк, як банк, який працює на первинному ринку, добре розуміє, що поява нового сучасного житла допомагає бурхливо розвиватися не тільки будівельній, а й усім суміжним галузям. Вона дає такі необхідні українцям робочі місця і є драйвером української економіки.  Нова квартира – це завжди свято та щасливі усмішки. Працюючи з іпотекою, ми радіємо разом з нашими позичальниками», – підкреслив Голова Правління банку «Глобус» Сергій Мамедов.