Інформація для резидентів будинку “Брайтон” ЖК «Нова Англія»

«Нова Англія»

Із турботою про Ваш час, з метою прискорення та полегшення процесу оформлення документів для реєстрації права власності будинку “Брайтон” ЖК НОВА АНГЛІЯ, пропонуємо Вам заздалегідь звернутися до Сервісної служби, щоб узгодити і зареєструватися на певну дату і час. 

Якщо Ви були на попередньому огляді квартири і підписали АКТ попереднього огляду об’єкта нерухомості :

  1. Телефонуєте до Сервісної служби, щоб здійснити запис на отримання документів для реєстрації права власності за тел.: 044-300-18-77 або 067-107-38-08.

  2. При здійсненні запису з метою актуалізації анкетних даних, для правильної та коректної підготовки і подальшого оформлення права власності Вам необхідно надіслати на номер у вайбер: 067-107-38-08:

  •   Паспорт або ID-карта власника по Договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
  •   Ідентифікаційний код власника по Договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
  •   Договр купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості – усі сторінки.
  •   Довідка про внесення коштів за Договором купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості (у Вас ця Довідка є за умови     придбання нерухомості на умовах повної оплати. Якщо немає – Довідку видає відділ продажу).

УВАГА! Якщо власник вищевказаного Договору не може особисто з’явитися за пакетом документів – їх може отримати інша особа. Для цього необхідна нотаріально завірена копія довіреності до вищевказаного пакета документів.

 3. В узгоджений час Ви приїжджаєте до офісу Сервісної служби з оригіналами документів, які надіслали у вайбер. Перевіряєте правильність даних і підписуєте Акт приймання-передачі об’єкта нерухомості – й ОТРИМУЄТЕ ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА КВАРТИРУ.

Зауважте! Видача технічного паспорту займає 1 годину: перевірка інформації + за бажанням перегляд квартири + підписання Акта приймання-передачі об’єкта нерухомості.

  1. Оформлення права власності на об’єкт нерухомості відбувається у державного реєстратора (нотаріус або в ЦНАПі).

  2. Ключі отримуєте в Сервісній службі, після надання документів про оформлення права власності на об’єкт нерухомості.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з вимогами чинного законодавства інвесторам для здійснення подальшої реєстрації права власності на об’єкт нерухомості надається весь пакет документів.

Якщо Ви ще не були на попередньому перегляді квартири – телефонуйте до Сервісної служби, щоб записатися на перегляд: 044-300-18-77 або 067-107-38-08.