Хід будівництва «Нової Англії» станом на 16 липня 2022 року

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) тривають ремонтні роботи з оздоблення лоббі, роботи проводяться в трьох секціях одночасно, наразі продовжується укладка кахлю на стінах та підлозі. Проводяться підготовчі роботи для проведення благоустрою двору. 
  • В «Лінкольні» (Б-5) основна робота зосереджена на кладці внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й секції кладка йде до 12-го поверху, у другій секції – до 11-го поверху, у 3-й секції – роботи проводяться до 7-го поверху.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) на покрівлі 1-ї та 2-ї секції завершено монтаж вентиляторів, в 3-й секції завершено кладку технічних споруд. Завершено також кладку внутрішньоквартирних перегородок в трьох секціях будинку, а також оздоблювальні роботи в МЗК (місця загального користування) і влаштування машинної стяжки.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) йде монтаж 18-го поверху стінових модулів Royal House й триває влаштування сантехнічних стояків.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) в 1-й секції йде монтаж 6-го поверху стінових модулів Royal House. У 2-ій секції будинку йдуть роботи з армування і бетонування стін -2-го поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.