Хід будівництва ЖК «Нової Англії» серпень 2022

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У «Лондоні» (А-5) все ще тривають роботи з благоустрою навколо території будинку: завершується влаштування бруківки на тротуарах, насипається ґрунт для висади трави і дерев. Нагадаємо, що у дворі будинку «Лондон» за планом буде територія Work&Relax з виділеним простором для роботи на свіжому повітрі й безплатним WiFi і зоною відпочинку із зеленими острівцями. Біля 3-ї секції на торці будинку завершено влаштування перекриття паркінгу та вже працюють будівельники над влаштуванням дороги й тротуарів на цій ділянці. У трьох секціях продовжуються ремонтні роботи в лоббі та приміщенні для консьєржа.
  • В будинку «Лінкольн» (Б-5) активно проводяться роботи з влаштування стяжки на підлозі, наразі завершено роботи з -1 до 5 поверху 2-ї секції. На завершальній стадії мурування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й та 2-й секції кладка йде до 17-го поверху. В усіх секціях завершено роботи з монтажу лотків під комунікації в щитових.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) в 3-й секції продовжується встановлення лічильників води й опалення, наразі роботи проводяться до 10-го поверху. Йде влаштування кахлю на холодних переходах у 1-й секції – роботи проводяться до 16-го поверху. У 1-й та 2-й секції будинку проводяться оздоблювальні роботи в МЗК, а саме декоративне штукатурення стін, наразі роботи завершено у 1-й та 2-й секції. У 3-й секції роботи тривають до 10-го поверху. Фасадні роботи у будинку: 1 і 2 секція – йдуть роботи з фарбування фасадів, у 3-й секції на завершальній стадії влаштування гідроізоляції та утеплення швів, також будівельники розпочали фарбування фасадів.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) завершено монтаж 21-го поверху стінових модулів Royal House та триває влаштування парапетів у 1-й та 2-й секції. Встановлюються сантехнічні стояки у будинку.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) в 1-й секції завершено монтаж 10-го поверху стінових модулів Royal House. У 2-й секції тривають роботи з армування і бетонування стін та перекриття -1-го поверху для подальшого монтажу стінових модулів.
  • Паркінг - У паркінгу за будинком «Лондон», а саме за третьою секцією, тривають роботи з бетонування колон та влаштування дороги для виїзду з паркінгу. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 3-й секції йде влаштування похилоутворюючого шару. Підземний паркінг – дорога між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – йдуть підготовчі роботи під фундамент підземного паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.