Новини будівництва ЖК «Нової Англії» серпень 2022

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У будинку «Лондон» (А-5) тривають роботи з благоустрою навколо території будинку. У трьох секціях проводяться фінальні ремонтні роботи в лоббі та консьєржках.
  • В «Лінкольні» (Б-5) розпочато влаштування стяжки на поверхах, наразі будівельники працюють на -1 поверсі, 2-ї секції. Триває влаштування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й та 2-й секції кладка йде до 15-го поверху, у 3-й секції – роботи проводяться до 13-го поверху.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) завершено встановлення лічильників води й опалення у 1-й та 2-й секції, у 3-й – роботи проводяться до 8-го поверху. Йде влаштування кахлю на холодних переходах у 1-й секції – роботи проводяться до 15-го поверху, у 2-й секції – будівельники працюють на 7-му поверсі. У 1-й та 2-й секції будинку проводяться оздоблювальні роботи в МЗК, а саме декоративне штукатурення стін, наразі роботи йдуть до 7-го поверху в обох секціях. У 3-й секції іще триває чистове оздоблення стін (підготовка до декоративного штукатурення) – в роботі 10-й поверх. Розпочато благоустрій двору біля будинку, а саме влаштування доріжок, наразі основні сили зосереджені вздовж будинку «Брайтон». Продовжуються фасадні роботи: у 1-й та 2-й секції – триває фарбування фасадів, у 3-ій секції – на завершальній стадії влаштування гідроізоляції та утеплення швів.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) йде монтаж 21-го поверху стінових модулів Royal House у 1-й та 2-й секції та влаштування парапетів.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) в 1-й секції завершено монтаж 10-го поверху стінових модулів Royal House. У 2-й секції будинку тривають роботи з армування і бетонування стін та перекриття -1-го поверху.
  • Паркінг - У паркінгу за будинком «Лондон», а саме за третьою секцією, продовжуються роботи з бетонування колон та влаштування дороги для виїзду з паркінгу. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 3-й секції проводиться армування перекриття паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.