Інформація щодо будівництва ЖК Park Life

Park Life

Останнім часом у засобах масової інформації та в соціальних мережах поширилася інформація про зупинку будівництва ЖК Park Life та арешт земельної ділянки. Корпорації Нерухомості РІЕЛ вважає своїм обов'язком надати вичерпну інформацію з цього питання:

  1. Документація і дозволи: усі роботи ведуться на законних підставах, згідно з усіма необхідними дозвільними документами (дозвіл на виконання будівельних робіт №ІУ013210903187) та проєктною документацією (експертиза проєкту), яка була схвалена державною експертизою. Ми суворо дотримуємося вимог містобудівних норм і законів.
  2. Підрядники: для забезпечення високої якості будівництва ми залучаємо лише перевірені підрядні організації (ліцензія ген.підрядника №75-Л від 12.12.2018 року, додаток до ліцензії з переліком видів будівельних робіт).
  3. Земельні питання: земельні ділянки перебувають у користуванні на підставі укладених договорів оренди, за користування земельними ділянками до міського бюджету сплачується орендна плата (договір оренди землі № 0046 від 22.12.2018 року, договір оренди землі № 0006 від 11.04.2019 року, договір оренди землі № 0067 від 22.12.2018 року).
  4. Екологічна безпека: територія будівництва межує із парком, однак не входить та ніколи не входила до меж паркової зони та будівництво не заподіює будь-якої шкоди природно-заповідному фонду.

Наголошуємо, що усі дозвільні документи на будівництво, у тому числі містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, дозвіл на виконання будівельних робіт, є чинними.

Отже, вважаємо розпочате кримінальне провадження необґрунтованим і арешт земельних ділянок неправомірним, оскільки він заважає нашій законній діяльності. Ми вживаємо всіх необхідних заходів у рамках закону для підтвердження в судовому порядку законності здійснення будівництва та скасування накладеного арешту.

Ми вдячні за вашу підтримку і хочемо запевнити, що зробимо усе для того, щоб наш проєкт був завершений вчасно та якісно.

Дякуємо вам за довіру і розуміння.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ