Інформаційне звернення до інвесторів ЖК Terracotta

Terracotta

Доброго дня!

У зв'язку з великою кількістю звернень надаємо роз’яснення та сповіщаємо про подальші дії.

1. Перш за все - вітаємо інвесторів та підтверджуємо отримання сертифікатів готовності до введення ЖК Terracotta в експлуатацію. Також, інформуємо, що комплекс в процесі отримання поштової адреси.

2. Для того, аби інвестор мав право укласти договір відступлення чи в подальшому оформити право власності, він зобов'язаний повністю оплатити вартість квартири. Якщо у вас договір з розтермінуванням і ви все ще не сплатили 100% вартості житла, то дізнатися розмір актуального залишку.

3. Станом на зараз отримані всі обміри по фактичним площам квартир. Вже формуються інформаційні листи про обміри, що в подальшому будуть відправлені Укрпоштою на адресу, яка за попереднім договором вказана інвестором як місце реєстрації, або місце тимчасового проживання. Якщо у вас змінилось місце проживання чи реєстрації відносно вказаного в попередньому договорі то якомога швидше проінформуйте нас.

4. Згідно попереднього договору, після отримання листа інвестор має виконати усі свої зобов'язання, що пов'язані з отриманням обмірів фактичної площі житла.

5. Інформуємо, що створення, реєстрація, внесення в єдину електронну базу та присвоєння унікального ідентифікатора по кожному з технічних паспортів - це вкрай затратна по часу справа. Тому попереджуємо, що ми не можемо вказати крайній термін закінчення цієї процедури.

6. Перед підписанням основного договору відповідний відділ буде повністю оновлювати всі дані по інвесторам. Тому, якщо у Вас відбулись будь-які зміни в документах, наголошуємо, будь-які, чи відбулась зміна самого формату документів (наприклад фізичного паспорту на ID-картку).

7. Порядок запрошень інвесторів на огляди квартир, оформлення відповідних актів та в подальшому укладання основного договору буде відбуватися за внутрішньо визначеною черговістю забудовника на яку неможливо вплинути без невідкладних ситуацій, або, якщо це пов'язано з несенням служби у військових формуваннях та захистом країни.

Дякуємо за ваше терпіння та розуміння.
З повагою,
Команда Perfect group