Хід будівництва «Нової Англії» станом на 13 травня 2022

НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • Будинок «Лондон» (А-5). Тут продовжують працювати фасадники, основні роботи проводяться у 3-ій секції. Більшість робіт зосереджені в середні будинку: фарбуються стіни МЗК (Місця загального користування), вздовж будинку продовжується влаштування дороги, а також в’їзд до паркінгу.
  • У «Лінкольні» (Б-5) на завершальній стадії чорнові оздоблювальні роботи і роботи з кладки перегородок, триває влаштування каналізаційних сантехнічних стояків.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) триває кладка внутрішньоквартирних перегородок у 3-й секції, роботи проводяться до 17 поверху.
  • Чорнові оздоблювальні роботи проводяться в МЗК (Місця загального користування) у 1-й та 2-й секціях до 15-го поверху. Влаштування машинної стяжки проводиться у 1-й секції – до 12 поверху, у 2-й – до 17 поверху.
  • Працюють будівельники й на покрівлі будинку – наразі на 1 і 2 секції триває влаштування стяжки, завершено кладку технічних споруд і вентиляційних шахт у 2-й секції, у 3-й секції роботи іще тривають.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) йде монтаж стінових модулів Royal House 12-го поверху 2-ї секції. У 1-й секції змонтовано також 12 поверхів.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) тривають роботи з бетонування і армування стилобату -1 поверху 1секції. Та вже проводяться підготовчі роботи для монтажу перших стінових модулів Royal House.
  • Паркінг - Між будинками «Брайтон» та «Ньюкасл» завершено роботи з перекриття опалубки. Вздовж будинку «Лондон» продовжується влаштування дороги, а також в’їзду до паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.

ДІЄ АКЦІЯ - до 31.05.2022 УМОВИ ⚠