Хід будівництва ЖК Creator City від «Креатор-Буд» у травні 2024

Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» у першій секції другого будинку Creator City 23 поверхи монолітного каркасу готові на 100%. Сходові марші і майданчики виконані повністю. Зовнішні цегляні стіни, внутрішні стіни і перегородки влаштовуються на 16, 18 та 19 поверхах. В другій секції завершили влаштування монолітного каркасу. Залили 7 поверхів і терасу.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3, -2 і -1 поверхів. Плита перекриття -1 поверху готова на 90%. Плита перекриття 0-го поверху виконана на 40%.

У четвертому будинку повністю залитий монолітний каркас -3, -2 та -1 поверхів. Плита перекриття -1 поверху теж залита на 100%.

Перший будинок вже введений в експлуатацію. І мешканці і їх гості вже відчули високий рівень комфорту комплексу Creator City від забудовника «Креатор-Буд».

Creator City

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.