Новини будівництва ЖК Creator City жовтень 2023 (відео)

Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» у першій секції другого будинку Creator City тривають монолітні роботи.  її каркас сягає вже 21 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до 11 поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 21 поверху. Моноліт другої секції готовий повністю.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3 і -2 поверхів. Плита перекриття -2 поверху готова на 60%. 

Житловий комплекс Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. В комплексі розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр.

Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні.

Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.