Хід будівництва ЖК Нова Англія червень 2024

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Тривають ремонтні роботи з облаштування лоббі зідно з дизайн-проєктом в усіх трьох секціях. Чорнові роботи вже завершено, наразі проводиться чистове оздоблення. На поверхах на 90% завершено монтаж підвісної стелі в усіх секціях.
  • Будинок «Ноттінгем» (Б-6) - В 1-й, 2-й та 3-й секціях уже завершені роботи по влаштуванню стяжки. Наразі продовжуються роботи з чорнового штукатурення стін:  у 2-й секції –  на 21 поверсі, 3-й секції – на 6-му поверсі, а у 1-й секції ці роботи уже завершено, саме тут розпочато чистове оздоблення стін. Також триває монтаж балконних дверей в МЗК (місця загального користування). У 2-й  секції роботи виконано –  на 50%, у 3-й секції – на 70%, а у 1-й секції ці роботи – завершено. Ще триває монтаж і пусконалагоджувальні роботи ліфтів у 3-й секції та продовжується влаштування кахлю в МЗК у 1-й секції, тут роботи завершено на 50%. Повним ходом ведуться роботи з декоративного оздоблення фасаду будинку,  благоустрою та озеленення території внутрішнього двору.
  • Будинок «Престон» (Б-7) - У всіх секціях закінчено роботи з влаштування  кладки в місцях загального користування (МЗК) та внутрішньоквартирних перегородок. Наразі у 1-й секції  виконуються роботи з чорнового штукатурення стін – на 5-му поверсі. Також будівельниками розпочато влаштування утеплення покрівлі даху. Ще проводяться роботи із облаштування мереж пожежної безпеки.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.