Хід будівництва ЖК «Нова Англія» лютий 2024

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок “Лінкольн” (Б-5) - Будинок збудований та знаходиться на стадії отримання сертифіката про введення в експлуатацію.
  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Закінчено влаштування кахлю на підлогах у місцях загального користування в 2-й секції, а у 1-й секції ці роботи підходять до свого завершення. Наразі будівельники працюють у 1-й секції на 18 поверсі над чистовим оздобленням стін сходових майданчиків. Ще у 1-й секції виконано монтаж обрамлення пасажирських та вантажних ліфтів. На 90% виконано роботи з влаштування протипожежної безпеки в обох секціях. Просто зараз ведуться роботи з декоративного оздоблення фасаду будинку в 1-й та 2-й секціях. Також будівельниками розпочато підготовчі роботи до облаштування благоустрою між будинками “Віндзор” (А-6) та “Ноттінгем” (Б-6). Раді повідомити вам чудові новини: у будинку повністю завершено монтаж квартирних дверей у 1-й та 2-й секціях. А також влаштований тепловий пункт в підвальній частині будинку.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) - Закінчено влаштування стяжки підлоги у квартирах в 1-й секції, у 2-й та 3-й секції ці роботи ведуться з 2-го по 13-й поверх. Також завершено кладку внутрішніх квартирних перегородок у 2-й секції, а у 3-й секції ці роботи виконано майже на 100%. Ще наближаються до завершення роботи з влаштування кладки перегородок у місцях загального користування. Просто зараз будівельники працюють над чорновим штукатуренням стін в усіх секціях. Також продовжуються роботи по монтажу ліфтового обладнання. У 1-й секції закінчено влаштування внутрішніх мереж системи водопостачання та опалення, а у 2-й та 3-й секціях роботи ще тривають.
  • Паркінг - Раді повідомити чудові новини по влаштуванню паркінгу між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Віндзор» (А-6). Наразі роботи підходять до свого завершення. Залишилось виконати лише декоративні елементи з облаштування паркомісць.
  • Будинок «Престон» (Б-7) - Нагадуємо, що Престон вже досяг своєї висоти – зведено усі стінові модулів ТMRoyal House в усіх трьох секціях! Наразі проводяться роботи з влаштування цегляної кладки в місцях загального користування (МЗК) та внутрішньоквартирних перегородок у 1-й і 3-й секціях з 2-го по 5-й поверх.
  • Паркінг - Тривають підготовчі роботи з бетонування фундаментної плити у паркінгу між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Престон» (Б-7).

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.