Новини будівництва ЖК «Нова Англія» березень 2024

НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Закінчено влаштування кахлю на підлогах у місцях загального користування у 1-й та в 2-й секції. Ще у 1-й та 2-йсекції виконано монтаж обрамлення пасажирських та вантажних ліфтів. Наразі будівельники працюють у 1-й секції на 21 поверсі над чистовим оздобленням стін сходових майданчиків. На 95% виконано роботи з влаштування протипожежної безпеки в обох секціях. Повним ходом ведуться роботи з декоративного оздоблення фасаду будинку в 1-й та 2-й секціях. Наразі будівельники активно працюють над  ремонтними роботами з оздоблення лоббі у 2-й секції. Тривають й підготовчі роботи з облаштування благоустрою між будинками «Віндзор» (А-6) та «Ноттінгем» (Б-6).
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) - Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах – у 2-й секції на 14 поверсі, а в 3-й секції на 15 поверсі. Завершено кладку внутрішніх квартирних перегородок у 3-й секції, нагадаємо, що у 2-й секції ці роботи було виконано місяцем раніше. Наближаються до свого завершення роботи з влаштування кладки перегородок у місцях загального користування. Будівельнкам залишилось виконати ремонті роботи лише у підвальному приміщенні. Продовжуються роботи над чорновим штукатуренням стін в 1-й та 2-й секціях. Також тривають роботи по монтажу ліфтового обладнання в 1-й секції. Триває влаштування внутрішніх мереж системи водопостачання та опалення у 2-й та 3-й секціях. Повним ходом ведуться роботи з декоративного оздоблення фасаду будинку в 1-й секції.
  • У будинку «Престон» (Б-7) - Наразі проводяться роботи з влаштування цегляної кладки в місцях загального користування (МЗК) та внутрішньоквартирних перегородок. У 3-й секції на 13, 14, 15, 17, 18 поверхах. У 1-й секції  на 2, 5, 8, 9 поверхах. Також у будинку відбувається процес влаштування гідроізоляції балконів.
  • Паркінг - Ведуться роботи з армування плити перекриття на -2 поверсі у паркінгу  між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Престон» (Б-7).

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.