Хід будівництва ЖК «Нова Англія» липень 2022 року

ЖК «Нова Англія»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) завершено роботи над влаштуванням колон вхідної групи. Триває оздоблення лоббі, роботи проводяться в трьох секціях, а саме – йде укладка кахлю на стінах та підлозі. Загалом будівельні роботи у будинку – завершені. Залишились фінальні фасадні роботи (зовнішнє оздоблення) у 3-й секції та ремонтні роботи у лоббі. Вже підготовлені документи для подачі на Сертифікат готовності будинку до експлуатації.
  • В «Лінкольні» (Б-5) триває кладка внутрішньоквартирних перегородок всередині будинку: у 1-й секції кладка триває до 11-го поверху, у другій секції – до 10-го поверху, у 3-й секції – роботи проводяться до 5-го поверху. Увага будівельників зосереджена на завершенні влаштування каналізаційних труб.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) на покрівлі 1-ї та 2-ї секції триває монтаж вентиляторів, в 3-й секції завершено влаштування стяжки. Завершено також кладку внутрішньоквартирних перегородок в трьох секціях будинку, а також оздоблювальні роботи в МЗК (місця загального користування) і влаштування машинної стяжки.
  • У 1-й секції будинку «Віндзор» (А-6) завершено монтаж 17-го поверху стінових модулів Royal House та йде влаштування сантехнічних стояків.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) в 1-й секції завершено монтаж 4-го поверху стінових модулів Royal House та вже розпочато влаштування 5-го поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.