Новини будівництва «Нової Англії» липень 2022

Нової Англії

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • У будинку «Лондон» (А-5) закінчуються роботи над влаштуванням колон вхідної групи. Тривають оздоблювальні роботи в лобі, вже встановлено поштові скриньки та влаштовується кахель на підлозі й стінах. Роботи по підземному паркінгу – виконано, в роботі залишається лише влаштування кахлю на підлозі у тамбурі грузопасажирського ліфту, який сполучає паркінг та житлові поверхи будинку.
  • В «Лінкольні» (Б-5) завершено роботи по укладанню зовнішньої каналізації та розпочато підготовчі роботи для влаштування підземного паркінгу. Нагадаємо, що триває кладка внутрішньоквартирних перегородок всередині будинку.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) на покрівлі 1-ї та 2-ї секції триває монтаж вентиляторів, в 3-й секції йде влаштування стяжки.
  • Завершується кладка внутрішньоквартирних перегородок, у 3-й секції будівельники працюють на 21-му поверсі, загалом виконання цих робіт складає – 95%.
  • У 1-й секції будинку «Віндзор» (А-6) монтується 16-й поверх стінових модулів Royal House та йде влаштування сантехнічних стояків.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) в 1-й секції завершено монтаж 2-го поверху стінових модулів Royal House та вже розпочато влаштування 3-го поверху.
  • Паркінг - У паркінгу між будинками «Манчестер» та «Лондон» на 3-й секції завершено бетонування перекриття.Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 2-й секції тривають роботи з перекриття паркінгу, а в 3-й секції вже працюють над влаштуванням фундаменту паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.